bg

O nás

veronika vorosova

Moje meno je Veronika Vörösová a rada by som Vám v skratke, a hlavne ľudskom duchu, predstavila našu jazykovú agentúru.

Sme na trhu už od roku 2006 a našu súčasnú pozíciu sme nadobudli prirodzeným vývinom a posunom vpred každým nastávajúcim rokom. Koncepcia našej školy sa líši od ostatných, keďže stále pôsobím ako lektor anglického, nemeckého a slovenského jazyka.

Popri tejto činnosti sa mi pomaly otvárali možnosti na rozširovanie portfólia poskytovaných jazykov a ponúkaných služieb. V súčasnosti Vám vieme ponúknuť širokú škálu cudzích jazykov, v rôznych kombináciách výučby. Zameriavame sa na praktické využitie jazyka v autentických situáciách a hodiny sú voľnejšieho, ale napriek tomu študijného charakteru, .

Momentálne študujem doktorát na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v odbore Preprimárna a elementárna pedagogika. Okrem odborných vedomostí, získavam aj praktické skúsenosti s prednášaním na Vysokej škole. Každý jeden krok v mojom odbornom i pracovnom živote posúva našu agentúru vpred.

Našim primárnym zámerom je vyhovieť Vašim požiadavkám a hodiny zabezpečiť na mieru. Lektori vyučujúci v našej agentúre majú dlhoročné skúsenosti so vzdelávacím procesom, ale taktiež odbornú podporu. V prípade akéhokoľvek dotazu, komentáru vieme danú vec prediskutovať a dosiahnuť konsenzus všetkých troch zúčastnených strán. Preto je nám cťou s Vami spolupracovať a poskytovať Vám služby najvyššej kvality. U nás nájdete vždy to, čo potrebujete.  

Neváhajte nás kontaktovať a náš tím Vám pripraví riešenia na mieru.

S pozdravom

     Mgr. Veronika Vörösová